Darbuotojų sąrašas su kontaktine informacija

Pareigos Vardas Pavardė Telefono nr. El. paštas
Direktorius Vaidotas Mačiulis (8 441) 62147 vaidotas.maciulis@silutesst.lt
Direktoriaus pavaduotojas Saulius Vytuvis (8 441) 45618 saulius.vytuvis@silutesst.lt
Direktoriaus pavaduotojas šilumos tinklams Stasys Strakšys (8 441) 45529 tinklai@silutesst.lt
stasys.straksys@silutesst.lt
Direktoriaus pavaduotojas daugiabučių namų renovacijai Vygantas Kamarauskas (8 441) 62018
8 686 09575
vygantas.kamarauskas@silutesst.lt
Vyr. buhalteris Rita Agintienė (8 441) 62149 buhalterija@silutesst.lt
rita.agintiene@silutesst.lt
Buhalteris Rasa Tumaitienė (8 441) 43973 kasa@silutesst.lt
rasa.tumaitiene@silutesst.lt
Ekonomistas Rita Kamarauskienė (8 441) 43958 ekonomistas@silutesst.lt
rita.kamarauskiene@silutesst.lt
Darbo saugos inžinierius-ekologas Loreta Griciūnienė (8 441) 62148 ekologas@silutesst.lt
loreta.griciuniene@silutesst.lt
Specialistas pirkimams Gražina Mikalauskienė (8 441) 62145 pirkimai@silutesst.lt
grazina.mikalauskiene@silutesst.lt
Teisininkas Birutė Ačienė (8 441) 62145 juristas@silutesst.lt
birute.aciene@silutesst.lt
Administratorius- personalo specialistas Inga Kainovaitienė (8 441) 62144 info@silutesst.lt
ingak@silutesst.lt
Apskaitininkas Vida Bukantienė (8 441) 62146 apskaita@silutesst.lt
vida.bukantiene@silutesst.lt
Apskaitininkas Audra Baltutytė (8 441) 75001 abonentai@silutesst.lt
audra.baltutyte@silutesst.lt
Apskaitininkas Birutė Justienė (8 441) 75001 birutej@sst.w3.lt
Programuotojas Laimondas Alminauskas (8 441) 75534 it@silutesst.lt
laimondas.alminauskas@silutesst.lt
Elektrotechninės tarnybos meistras Donatas Ercius (8 441) 62148 donatas.ercius@silutesst.lt
Rajoninės katilinės meistras Viktoras Meškys (8 441) 42497 viktoras.meskys@silutesst.lt
Sandėlininkas Danutė Bružienė (8 441) 42497 danuteb@sst.w3.lt
Kuro apskaitininkas - laborantas Dalia Mačiulaitienė (8 441) 75001 daliam@sst.w3.lt
Katilinių eksploatavimo meistras Deividas Skripkauskas (8 441) 42497 deividas.skripkauskas@silutesst.lt

Puslapis atnaujintas: 2017-10-10 09:35