Kontaktai

Pareigos Vardas Pavardė Telefono nr. El. paštas
Direktorius Vaidotas Mačiulis (8 441) 62147 vaidotas.maciulis@silutesst.lt
Direktoriaus pavaduotojas Stasys Strakšys (8 441) 45529 tinklai@silutesst.lt
Direktoriaus pavaduotojas
namų renovacijai
Vygantas Kamarauskas (8 441) 62018
8 686 09575
vygantas.kamarauskas@silutesst.lt
Vyriausioji buhalterė Rita Agintienė (8 441) 62149 buhalterija@silutesst.lt
Buhalterė Sigita Žilienė   kasa@silutesst.lt
Vyr. ekonomistė Rita Kamarauskienė (8 441) 43958 ekonomistas@silutesst.lt
Ekonomistė - apskaitininkė Rasa Tumaitienė (8 441) 43958 rasa.tumaitiene@silutesst.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Gražina Mikalauskienė (8 441) 62145 pirkimai@silutesst.lt
Teisininkė Birutė Ačienė (8 441) 62145 juristas@silutesst.lt
Administratorė - personalo specialistė Roma Neimantienė (8 441) 62144 info@silutesst.lt
Darbo saugos inžinierė - ekologė Inga Kainovaitienė (8 441) 43973 ekologas@silutesst.lt
Vartotojų aptarnavimo centro vadovė Loreta Griciūnienė (8 441) 62148 vac@silutesst.lt
Apskaitininkė Saulė Marozienė (8 441) 62146 apskaita@silutesst.lt
Apskaitininkė Audra Baltutytė (8 441) 75001 abonentai@silutesst.lt
Apskaitininkė Birutė Justienė (8 441) 75001 birutej@silst.lt
IT specialistas Laimondas Alminauskas (8 441) 75534 it@silutesst.lt
Elektrotechninės tarnybos vadovas Donatas Ercius (8 441) 62148 donatas.ercius@silutesst.lt
Apskaitininkė -sandėlininkė Danutė Bružienė (8 441) 42497 danuteb@silst.lt
Kuro apskaitininkė - laborantė Dalia Mačiulaitienė (8 441) 75001 biokuras@silutesst.lt
Šilumos tiekimo tarnybos vadovas Saulius Vytuvis (8 441) 45618 saulius.vytuvis@silutesst.lt
Šilumos gamybos tarnybos vadovas Dovydas Balandis (8 441) 42497 dovydas.balandis@silutesst.lt
Katilinių eksploatavimo grupės meistras Deividas Skripkauskas (8 441) 42497 deividas.skripkauskas@silutesst.lt
Katilinių eksploatavimo grupės meistras Marius Pagareckis (8 441) 42497 marius.pagareckis@silutesst.lt
Asmens duomenų apsaugos pareigūnas Advokatų profesinė bendrija
„Kaminskienė ir partneriai PROTEGO“
+370 694 90 339 duomenu.apsauga@protego.lt
 

 Google Maps nuoroda

Adresas: Verslo g.12, Šilutė
Įmonės kodas: 177217875
PVM kodas: LT772178716
 Telefono nr.: (8 441) 62144
 El. paštas: info@silutesst.lt
Atsiskaitomosios sąskaitos:
LT927180700002467923 AB Šiaulių bankas
LT517300010002583218 "Swedbank",AB